Novinky k projektu Doom 3 BFG Edition


Aktualizace dabingu Doom 3 BFG Edition

Nová verze dabingu byla předělána tak, aby fungovala is originální hrou. Dříve jsme kvůli malé dostupnosti nástrojů použili upravenou RBDoom3-BFG 1.1.0 verzi, která byla schopna dabing přehrát, což ale způsobovalo nekompatibilitu s více módy. Nově by podobné problémy neměly být, avšak evidujeme problém s novým RBDoom3-BFG takže i přes naši snahu nemusí dabing momentálně fungovat zcela správně s modifikacemi. Chyba je evidována zde: https://github.com/RobertBeckebans/RBDOOM-3-BFG/issues/864

Ako spustiť GOG verziu Doom 3 BFG Edition s dabingom

Nakoľko boli nahlásené nejaké problémy ohľadom Doom 3 BFG Edition na GOG a ľudia nevedia čítať pred písaním nadávok komentáre, tak tu je rychlý návod na jej rozchodenie: V zložke s hrou v podzložke "base/strings" sa nachádza súbor "japanese.lang". Zmažte ho a všetko by malo fungovať! Prajeme príjemnú zábavu!

Doom 3 BFG Edition - nový patch 1.1.0

Tak a máme tu konečně dlouho slibovaný patch pro tuto hru. Zaručujeme ale, že se vám čekáni vyplatilo. Seznam oprav včetně instalace ke stáhnutí naleznete na stránce projektu hry. Přejeme příjemnou zábavu!

Doom 3 BFG Edition - Patch enginu na 1.0.1

Do popisu u projektu jsme zveřejnili odkaz na stažení patche pro engine hry na verzi 1.0.1. Řeší problémy s načítáváním savů hry.

Doom 3 BFG Edition - Balíček s češtinou

Jste připraveni vrátit se zpět do útrob komplexu UAC? Balíček s češtinou je již online ke stažení. Přejeme hezkou zábavu!

Doom 3 BFG Edition - Trailer

Ochutnávka z připravovaného dabingu pro Doom 3 BFG Edition, konkrétně z jeho extra kampaně s názvem The Lost Mission je online.