Dotazy

Zde nám můžete zanechat své dotazy, komentáře a připomínky a my se pokusíme na ně reagovat v co nejkratší době. Upozornění: Odpověď nemusí přijít ihned, protože někdy musí správce sehnat odpověď od vedoucího projektu. Děkujeme za pochopení.

Jaroslav

Dobrý den. Budete i v budoucnu plánovat dabovat druhý díl portálu? Předpokládám že asi ne protože je tam fakt hodně dialogu. Ale samozřejmě vás nepodceňuji. Umíte dělat opravdu úžasné věci. Jsem váš velký fanoušek. Předem děkuji za odpověď.

David: Dobrý den, aktuálně se věnujeme jiným projektům, takže zatím nebudeme uvádět. Všechny připravované projekty lze najít v sekci Připravujeme. Děkujeme za pochopení.
Daniel

Dobrý den. Je to otázka spíš pro autora než pro vás ale taky to s vámi souvisí. Co se týče budoucí anglické lokalizace hry, tak taky vznikl anglický dabing od vás nebo autor to má vyřešený nějak jinak? Ptám se zajímavosti, jestli i toto děláte. Děkuji.

David: Dobrý den, k tomuto dotazu se nebudeme vyjadřovat, neboť nejsme k tomu určeni. Tento dotaz patří vývojářům hry, proto doporučujeme, abyste kontaktoval je. Děkujeme za pochopení.
Oliver

Dobrý deň, rád by som sa opýtal, či by ste nezvážili český dabing pre Deus Ex (2000) a možno neskôršie hry ako Invinsible War, Human Revolution a Mankind Divided? Dopredu vám za odpoveď ďakujem.

David: Dobrý den, aktuálně bychom to nezvážili, nejdříve musíme sehnat nové programátory. Děkujeme za pochopení.
Nicitel

chcel by som sa opytat ci niekedy neplanuje cz dabing na super hru Clive Barker's Undying

David: Aktuálně ne. Nejsou na to kapacity.
Jiří Hamouz

Zdravím, mám dotaz ohledně dabingu pro Alien Isolation - výtečná hra, která by si zasloužila cz Dabing. Díky

David: Také zdravíme, bohužel aktuálně nejsou na dabing her kapacity.
Děkujeme za pochopení.
Emil

Zdravím. Je to spíš odpověď na vaši odpověď na tázajícího dole (na kterou odpovídal Martin). Pokud je ten dabing hotový a je už zabalen v herních souborech, tak stačí ty soubory zkopírovat do vytvořených složek pojmenovaných podle složek ve primární adresáři hry a kde mají patřit, zabalit to ve winraru a uploadnout. Případně k tomu přiložit rychlý stručný návod v poznámkovém bloku. A lidi si to tam vloží sami. Bude to sice dost nepohodlný ale je to nouzové řešení (kdyby se váš výrobce instalátoru neozýval) . Já s tím osobně problém nemám, jelikož mám zkušenosti s módováním her.

David: Také zdravíme, bohužel není to tak jednoduché. Dabing je nutné otestovat, zda sedí, atd.
Proto dabing zatím zveřejnit nemůžeme.
Děkujeme za pochopení.
Adam

Zdravím, mohl bych se zeptat. Já tu mám originál CD "Call of Juarez" a nevím na kterou verzi váš dabing půjde. Bude patch společně s instalátorem? Předem děkuji.

Martin: Dobrý den. Zatím bohužel nevíme. Dabing je hotový, ale člověk, který se nám stará o výrobu instalátorů se bohužel na měsíc odmlčel a nekomunikuje. Vydání hry bohužel musíme pozdržet na dobu neurčitou.
Thore

Ahoj nechcete udělat dabing na hru Half-Life: Opposing Force Sequel? Demo vypadá dobře hra vyjde asi v roce 2023

Martin: Ahoj, napiš tento dotaz v roce 2023 až hra vyjde :-)
Aleš

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na jedinou sérii barrilovek Byl jednou jeden... kde v češtině chybí Byla jednou jedna Amerika. Tak jestli by se dala nadabovat. Děkuji.

David: Dobrý den, děkujeme za návrh, ale nic neslibujeme.
XKNOX

Dobrého dňa prajem.Je možné, aby sa dala nadabovať nejaká hra od Telltale games? Potešilo by:)

David: Také přejeme dobrý den, aktuálně to možné není, nemáme dostatek techniků, kteří by zajistili technické možnosti, včetně testování dabingu, apod.
XXX

Ahoj Fenix můžu se zeptat dáte si do plánu i tu poslední Amnesii Rebirth. Já si říkám to jsou ty jak nadabovali Penumbru a Amnesii a jsem na vás hrdý. ;)

David: Ahoj, aktuálně nemáme na to kapacity. Zařadíme do seznamu, ale v dohledné době to nebude.
Damisincze

Ahoj, je šance na dabing do gothica nebo dragon age 1 ? U spousty her dabuje jeden daber i 3 postavy tak v počtu nevidím problém.

David: Ahoj, nejde jen o počet postav ve hře, ale o celkové technické provedení. Aktuálně nemáme k dispozici dostatek techniků, kteří by dabing do hry vložili a vytvořili instalátor do hry. Proto se zatím návrhem zabývat nebudeme. Děkujeme za pochopení.
Majky Medvěd

Ahoj. Takový, skromný dotázek bych měl :D Plánuje studio dabing mé zamilované ságy (a že by si CZ ozvučení zasloužila) Mass Effect? Samo sebou bych ruku k dílu přidal (plánuji zaslat ukázku svého divného hlasu :D ) Díky za odpověď

David: Ahoj, aktuálně to dabovat nebudeme. Nemáme na to kapacity. V budoucnu dabing nevylučujeme. Děkujeme za pochopení.
ten co se zeptal

Ahoj můžu se zeptat kdy nakonec vyjde tahle hra. Hrál jsem demo a můžu vám říct, že váš dabing je povedený. A díky té demoverzi si to asi koupím.

David: Ahoj, datum nebudeme uvádět. Tento dotaz by měl být směřován autorům hry.
michal

dobrý den, chci se zeptat zda uděláte dabing na outlast 2?

David: Dobrý den, děkujeme za dotaz. Aktuálně se věnujeme jiným projektům. Mimo jiné, nemáme na to momentálně kapacity. V budoucnu dabing do Outlast 2 nevylučujeme.
jjj

Ahoj fenix omrknete prosím hru Man- Eater nemusíte jí dabovat ale mohla by se vám opravdu líbit. Navíc je zadarmo na epicu do čtvrtka. https://www.youtube.com/watch?v=HCRmiOqUgYQ myslím si že by to bylo dost odvážné pro váš tým a také by se vám to mohlo líbit. Kdo by se nepřál hrát PC hru za žraloka. Hra nemá strašně moc souborů jako ty RPG hry.

David: Ahoj, aktuálně věnujeme svojí pozornost jiným projektům.
Mango

Ahoj chci se zeptat jestli budete někdy pokračovat se sérií Trine nebo jenom jestli to máte v plánu. Ta dvojka s těmi zelenými troly byla super. a ta trojka také ten otevřený 3D svět.

David: Ahoj, aktuálně věnujeme pozornost jiným projektům. Zda budeme v budoucnu dabovat nevíme.
Arrk

ahoj Fenix chci se zeptat omrknete prosím hru https://www.youtube.com/watch?v=zCIkajsZJRQ A nebo tuhle ta by se vám mohla líbit https://www.youtube.com/watch?v=EnxS5SZBYDM

David: Ahoj, omrknout můžeme, ale nic nemůžeme slíbit.
jjj

Ahoj fenix chci se zeptat jestli byste mohli omrknout hru tell me why? Má tři epizody a je zdarma na steamu celý měsíc.

David: Ahoj, omrkneme, ale neslibujeme.
hox

Ahoj zkusíte nadabovat Raymana 2 od ubisoftu když od nich dabujete ty dvě hry. myslím si že Rayman 2 ve vašem podání by byl skvělí.

David: Ahoj, děkujeme za návrh. Probereme to, ale nic nezaručujeme.