Dotazy

Zde nám můžete zanechat své dotazy, komentáře a připomínky a my se pokusíme na ně reagovat v co nejkratší době. Upozornění: Odpověď nemusí přijít ihned, protože někdy musí správce sehnat odpověď od vedoucího projektu. Děkujeme za pochopení.

Arrk

Ahoj kdy bude dabing?

David: Ahoj, zatím nebudeme termín uvádět.
Gabriel

Zdravím, chtěl bych se zeptat. Plánujete v budoucnu dabovat i starší tituly multiplayer her jako je Quake 3, counter strike 1.6. nebo Enemy Territory Wolfenstein? Vím, že vám bohužel nevyšel TF 2 kvůli valve antiban systému. A mě by celkem zajímalo, jak by vypadal váš dabing v MP. Pokud by jste do toho chtěli, tak jsem vám už zjistil jak se do těch souborů dostat. Q3 a ETW jsou zvuky často zabalené v pk3 (ve formátech ogg a wav), který se dá otevřít a editovat pomocí sladu(doom editor) a u CS 1.6 jsou zvuky normálně rozbalené ve formátu wav a CS je zároveň freeware ( teda co týče nesteamové verze). Ty hry se pořád hrají a dabing by to osladil a ještě je to rychlý nadabovat a dozvučit. A když se to vezme, tak když nadabujete například Quakea 3, tak máte automaticky nadabované další tři hry. Protože ten Q3 announcer je dost používaný. Já vím, že je to dost retro ale já bych to z nostalgie dost ocenil stejně jako váš výborný Unreal. Samozřejmě finální slovo máte vy.

David: Také zdravím, za návrhy děkuji. Probereme je, ale nemůžeme nic slíbit. Máme hodně projektů.
Petr

Dobrý den , můžete mě poradit jak naistalovat dabing do Syberia 1. Děkuji předem . S pozdravem milovník všech dílů Syberie. P.

David: Dobrý den, zkuste toto:
Spustit instalátor --> kliknout na "Dále" dokud se nedostanete k výběru složky. Tam je nutné ujistit se, že se dabing nainstaluje tam, kde je nainstalovaná hra. Po vybrání cesty, musíte zvolit cestu do složky s hrou. Pak si můžete vybrat, zda si chcete udělat zálohu nebo ne. Pokud si zálohu vyberete, vytvoří se soubor k odinstalaci, pomocí tohoto souboru budete moci případně dabing odstranit, čímž se vám vrátí vše do původního znění. Bez provedení záloh se nevytvoří soubor k odinstalaci... Takto ale zůstanou data natrvalo přepsané, dokud si to celé nepřeinstalujete.
Snad je to takto srozumitelné. Děkujeme za vaší důvěru a přejeme hodně zábavy s naším dabingem.
cervicek3

Budete dělat i překklad hry The Stanley Parable: Ultra Deluxe? Když jste dělali překlad předchozí verze?

David: Děkujeme za tip. Probereme to.
Fingy

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak jste tam dali vlastní dabing? Chtěl bych si zkusit něco nadabovat a přimo vložit do hry.

David: Nebudeme uvádět naše postupy.
TroOoky

Dobrý deň, chcel som sa opýtať či chystáte dabing aj pre novú "The stanley parable: Ultra deluxe" edíciu? Váš pôvodný dabing bol skvelý tak či si mám počkať aj na tento dabing alebo to v pláne nieje. Ďakujem za odpoveď :)

David: Ne, teď o tom neuvažujeme. Vedoucí projektu Davros není již členem skupiny. Zatím se toho žádný vedoucí projektu neujal.
Matěj

Můžu se zeptat zda plánujete dabovat the stanley parable ultra deluxe? Elfi u původního dílu odvedl naprosto fámozní práci (a všichni ostatní samozřejmě taky) a dabing bych i mile rád podpořil

David: Ne, teď o tom neuvažujeme. Vedoucí projektu Davros není již členem skupiny. Zatím se toho žádný vedoucí projektu neujal.
Branislav Šoka

Dobrý deň. Mám dotaz ohľadom the Stanley parable ultra deluxe edícii. Budete dabovať aj toto super pokračovanie? Váš dabing na originálny tsp bol perfektný a hru si neviem ani ináč predstaviť ako s českým dabingom. S pozdravom Braňo

David: Ne, teď o tom neuvažujeme. Vedoucí projektu Davros není již členem skupiny. Zatím se toho žádný vedoucí projektu neujal.
Firex

Dobrý den, Všiml jsem si, že se na tento dotaz již několikrát odpovídalo ale vždy nebylo odpovězeno jistě, a jelikož dnes vyšlo pokračování, rád bych se tedy zeptal, jestli jste se rozhodli hru překládat nebo ne. Děkuji za odpověď, Firex

David: Ne, teď o tom neuvažujeme. Vedoucí projektu Davros není již členem skupiny. Zatím se toho žádný vedoucí projektu neujal.
jjj

Ahoj jak je to s hrou superliminal? Ona byla v plánu před rokem a pak to váš vedoucí zrušil a nebo opustil Fenix a nebo ho to už přestalo bavit a bude to nakonec?

David: Ahoj, aktuálně je z technických důvodů projekt pozastaven, jestli budeme nadále na tomto projektu pracovat nevíme. Pokud se tak stane, uvedeme jej v sekci "Připravujeme".
Jegl

Můžu se zeptat dáte na seznam trojku a čtyřku já to hrál s vaším dabingem to se vám fakt povedlo a navíc je to na steamu všechny čtyři díly. Ten váš dabing byl tak dobrý. Vím že toho máte hodně ale omrknete prosím trojku?

David: Děkujeme za zpětnou vazbu.
Bohužel projekt již nemá vedoucího projektu, neboť Patrik Špaček již není několik let členem naší skupiny. Proto se v aktuální době tomuto projektu věnovat nebudeme. V budoucnu nemůžeme ani zaručit ani vyloučit. Přesto věříme, že nám zachováte přízeň.
Amnesia

Můžu se zeptat vrátíte se další rok k amnesii ta trojka Rebirth jak před pár měsíci vyšla bude další týden zadara na epicu.

David: Bohužel máme jiné projekty, které mají pro nás prioritu.
Josef

Bude ještě někdy Countryballs od No Idea?

David: Zatím nebudeme uvádět.
Felipe de Souza Machado

hello, I´m trying to learn czech and I love your work. But i have a question: If it´s possible to have the audio in czech and the subtitles in english and vice versa? thank you

David: Probably not.
miqg

Ahoj, váš dabing je něco úžasného. Nejvíce se mi však líbil dabing na hru The Stanley Parable. Byl absolutně skvělý a přímo od vývojářů bylo potvrzeno že se chystá nový update DELUXE na který se těším uz 3 roky. Chci se proto zeptat, zda ho plánujete na dabovat? Hezký den 😁

David: Zatím jsme o tom neuvažovali.
rugthuv

Dobrý deň, chcem sa len spýtať nebude niekedy dabing na The Walking Dead S1, podla mňa je to veľmi dobrá hra s príbehom kde chýba dabing určite by to bolo super :)

David: Dobrý den, děkujeme za tip. Ještě to probereme, zatím neslibujeme.
Jakub čermák

kdo je tvůrce otravného pomeranče?

David: Autorem je Danboe.
DarkerCZ

Dobrý den mám dotaz nemůžete nadabovat jednu TF2 animaci jménem Mind Games? myslím že by to bylo cool v češtine.

David: Dobrý den, děkujeme za návrh. Návrh bude předán vedoucímu projektu - Martinovi. Každopádně nic nezaručujeme.
Vojtěch Zeman

Zdravím, Stanley Parable dostalo potvrzené datum vydání remaku, který expanduje příběh původní hry. Budete plánovat ho nadabovat, neboť jste dabovali i původní hru?

David: Také zdravím, aktuálně nevíme. Pořešíme to.
Adam

Ahoj chtěl jsem se jen zeptat zda jdou vaše dabigy do her stáhnout i na konzole děkuji za každou odpověď.

David: Zkuste a zjistíte.