Dotazy

Zde nám můžete zanechat své dotazy, komentáře a připomínky a my se pokusíme na ně reagovat v co nejkratší době. Upozornění: Odpověď nemusí přijít ihned, protože někdy musí správce sehnat odpověď od vedoucího projektu. Děkujeme za pochopení.

Thore

Čau borci máte super dabingy. Spolupracuje někdo na dabingu Gothic 1? Já se už těším až vyjde a Co vy

Martin: Ahoj, nevíme o nikom, kdo na tom spolupracuje
zzz

A co tahle hra také příští rok a nebo ještě letos. Omlouvám se za dotaz ale miluju střílečky s cz dabingem.

Martin: Tato hra by měla vyjít ještě do vánoc :-)
zzz

Ahoj fenix kdy se dočkáme téhle hry koncem září a nebo koncem října?

Martin: Ahoj, tato hra vyjde až v roce 2022
Spacewolf

Ahoj, plánujete někdy v budoucnu nadabovat singleplayer, potažmo units zvuky pro hru Warhammer 40K: Daw of War 1? Díky.

Martin: Ahoj, my koukáme maximálně na dva roky dopředu. A tam máme zatím plno. Díky za tip, ale nic neslibujeme. Ať se daří...
zzz

Ahoj Fenix všiml jsem si, že se to pomalu už blíží to vydání hry Shadow of Silesia a zajímalo by mě jestli potřebují financování a nebo hra vyjde už příští rok podle vás. Ptám se vás a né tvůrců, protože pracujete na dabingu.

Martin: Ahoj, projekt můžeš podpořit na Hithitu nebo autora kontaktovat na stránkách www.shadows1428.com
LostSoul98

Dobrý den, chtěl jsem se jenom zeptat - nemohli by jste zkusit nadabovat Invadera Zima? V česku se to nikdy nějak neprojevilo, a myslím že s vaším dabingem by to mohla být sranda.

David: Dobrý den, Invandera Zima máme na seznamu, zatím se věnujeme jiným projektům, které jsou aktuálně rozpracované. Děkujeme za návrh, podporu i přízeň.
Rappper

Zdravím.. Myslíte, že někdy časem by jste mohli nadabovat hru 'Life is Strange'? Ano, má to náročný dabing ale ta hra by potřebovala mýt CZ Dabing. Za případnou odpověď velmi děkuji.

David: Hru máme na seznamu návrhů, ale aktuálně nemáme na to kapacity. Zatím není jisté, zda se dabing bude vzhledem k náročnosti realizovat.
Tom

Zdravím, můj dotaz se nikterak netýká vaší tvorby, ale zkusím se zde zeptat. Jaký mikrofon byste mi jako začínajícímu dabérovi doporučili? Cenově cca do 4000 Kč. Za případnou odpověď velmi děkuji.

David: Také zdravím, každý dabér používá jiný mikrofon, ale jeden z dostatečně kvalitních je Samson C03U.
Arrk

Můžu se zeptat máte na seznamu hru Duke nukem bylo by dobré kdyby tahle hra měla dabing, vím že máte hodně projektů naplánovaných a že se na ní nevrhnete ale dát ji někam do plánů na seznam.

Martin: Dobrý den. Tuto hru na seznamu máme. Ale stejně tak i několik desítek dalších. Proto nic neslibujeme
jjj

chci vás poprosit nahrajete díl otravného pomeranče 10 000 kalorií. Tenhle díl byl docela sranda.

David: Děkujeme za tip. Návrh předám vedoucímu projektu - Cupidovi. Přejeme hezký den a děkujeme za přízeň.
Lukáš Ch.

Dobrý den, jsem fanouškem puzzle horrorové hry Bendy and the Ink Machine. A tak jsem se Vás chtěl zeptat, jestli na tuto hru máte v plánu, nebo jste alespoň o tom uvažovali, že byste udělali na ní český dabing? Předem Vám moc děkuji za odpověď.

Martin: Dobrý den. Tuto hru máme na seznamu uchazečů už delší dobu, ale není v našich silách udělat více než 4 hry ročně. Postupujeme pomalu, ale jistě.....následující 2 roky, ale tato hra určitě nebude na programu.
Casty

Chci se zeptat, jaký software používají členové Fénixu na nahrávání. Předpokládám, že někdo používá Audacity nebo podobně. Ale ve vašich videích ze série Otázky a odpovědi je vidět DAW, který má ale i náhled obrazu. Jak se tento konkrétní software jmenuje? Děkuji předem za odpověď.

Martin: Dobrý den. Omlouváme se, ale některé věci z naší tvorby si chceme nechat pro sebe. Díky za pochopení
Jan D.

Zdravím, nechtěl by Fénix prodabing udělat dabing pro starší anim. seriál X-men z roku 1992 ? Tento seriál byl kdysi profesionálně nadabován až do své druhé série dále ale zůstal nenadabován ba dokonce ani na něj nebyly dodělány titulky. Spousta lidí si tento seriál dodnes přeje vidět kompletně přeložen. Zbývalo by přeložit či nadabovat série 3-5. - Díky předem za odpověď a zdravím celý tým.

Martin: Dobrý den, má to dva háčky. Jednak nedoděláváme práci po profících, ale hlavně nevyrábíme titulky. Děláme jen dabing, právě podle hotových titulků. Díky za pochopení
idk

mám otázku nebudete někdy dabovat další díli jak to mělo skončit star wars?

David: V budoucnu ano, ale aktuálně máme hodně rozpracovanych projektů. Každopádně určitě další díly Jak to mělo skončit Star wars dabovat budeme. Děkujeme za přízeň.
Filip Ondrej

Neudělali byste někdy dabing k sérii epic NPC man?

Martin: Ahoj, zatím to v plánu nemáme
Arrk

Můžete nadabovat hru Injustice je to takový mortal kombat se superhrdiny z DC komiks žádný otevřený prostor a ve hře jsou jenom kat scény a souboje. Podle vaších videiích jak jste dobře nadabovali ty superhrdiny, například batmana a tak, tak byste to v pohodě také mohli dát.

Martin: Zatím tuto hru neplánujeme.
sas

Můžu se zeptat, omrknete Siberii 3 jestli je to možné nadabovat? Jednička a dvojka byli dobře nadabovaný.

Martin: Třetí díl zatím dělat nebudeme....
jjj

Ahoj máte v plánu dělat nikdy i Amnesii 3?

David: Zatím ne.
assassin

Ahoj vrhnete se prosím další rok na Luciuse ten váš dabing na jedničku se strašně povedl. Věřím, že dvojka bude také super s vaším dabingem.

David: Aktuálně máme o hry postaráno na cca 2 roky dopředu.
jason gun

bude bioshock

Martin: nebude