Silent Hill: Alchemilla

Silent Hill: Alchemilla je volně dostupnou modifikací na Source enginu, která ke hraní vyžaduje Steam a na něm nainstalovaný Source SDK 2013.

Jedná se o adventuru zasazenou do univerza Silent Hillu, ovšem s vlastním příběhem a událostmi nenavazujícími na žádný z původních dílů. Silent Hill: Alchemilla nenabízí žádný boj a monstra, spoléhá se pouze na budování atmosféry a menší logické úkoly.

Děj sleduje muže, který zabloudí do městečka Silent Hill a postupně začíná objevovat jeho tajemství a mystéria.

Obsazení

Norman
Pedro

Organizace

Vedoucí projektu
Martin
Zvukař
Felda
Úprava textů
Pedro
Tvorba instalátoru
Felda

Trailer

Stáhnout soubor

Silent Hill: Alchemilla

Dabing ke stažení

Komentáře

jakub 22:01 14.3.2019  

"zdravím mám tu velký problém když jsi stáhnout jakoukoliv vaší hru s českým dabingem tak sice se mi stáhne soubor ale po dokončení instalace se mi nezobrazí žádná ikona s vaší hrou dokonce jsem i zkoumal jestli není někde uložena v data disku ale nikde nic nebylo nemohli bys te mi poraď co s tím pokut víte jak jelikož je škoda že si dáte záležet na dabování hry a pak se tu stane tento problém s instalací budu velice rád když mi odpovíte zpátky \n "

Martin 08:23 15.3.2019

"Jakube, my ale neposkytujeme hry. Pouze dabing do her! To znamená, že naše instalačky nedělají na ploše žádné ikony, protože to nejsou hry "

Fuldas 09:25 21.1.2016  

"češtinu sem nainstaloval a nic. Dal jsem další další next next a nic.Nevíte přesně kam se to má instalovat nebo to mám zkoušet do aleluja.Příště aspojn napiště kam se to má instalovat."

Miki 00:00 29.9.2015  

"Zdravim ,chcem sa spytať jedná sa čisto o dabing či su preložene aj texty? "

holmesjedna 21:15 2.9.2015  

"Ou, dabing vypadá skvěle , rozhodně to hodim do novinek v pořadu Hry s CZ dabingem a možná se na tyto dabingy vrhnu recenzovat "

holmesjedna 14:28 2.9.2015  

"Prosím , je tu problém ! Když klidnu na stáhnout soubor, tak se nezahájí stahování dabingu, ale vyskočí stránka s textem : Forbidden You don't have permission to access /subdom/projekty/hry/SilentHillAlchemilla.cz.fenixprodabing.exe on this server."

Martin 15:30 2.9.2015

"Aha..díky za upozornění. Co nejdříve to náš webmaster opraví"

darkmanroman 18:04 31.8.2015  

"tak to je pecka,jste fakt super "

Přidat komentář

(používáme Gravatar)

}