Project Nomads

"Project Nomads je zasazena do úžasného a fantastického prostředí létajících ostrovů vznášejících se kdesi ve výškách. Původní svět byl zničen, zbyly po něm jenom kusy plovoucích skal a vzpomínky na tajemné mistry stavitele. Jejich nástupci jsou nomádi, bytosti podobné lidem. Jedni takoví nomádi, tři kamarádi Susie, John a Goliath, se dozvěděli o ostrovu ukrývajícím cenné artefakty a informace z původních dob. O tom ví i sebranka roztodivných zmechanizovaných potvor, vystupujících pod označením Sentinelé, a zabrání hlavním hrdinům v jeho objevení, a dokonce dva z nich zajme. Časem se ale ukáže, že se Sentinelé snažili zabránit nomádům v probuzení starodávného zla."

Obsazení

Vypravěč
Cupido
Basaltface
Gabryš
Trevayne
Martin
Mladý voják
Keks
Sběratel artefaktů
Mephi
Mechanik
Elfi
Seraphin
Zekinth
Jednotka Shark
Keks
Obchodník s palivem
Mephi
Byldan
Méla
Welkin
Daňácka
Preston
Vox Mortis
Susie
Merilli
Goliath
Zekinth
John
Lubas

Organizace

Vedoucí projektu
Astonov
Zvuk a úprava menu
Astonov
Překlad
Mrazík (ext)

Upoutávka

Stáhnout soubor

Instalační soubor dabingu (.exe)


Komentáře

Nezávislý Kratomista 10:03 10.12.2021  

"Jsem ve hře už daleko, všechno bylo doteď s českým dabingem i českýma titulkama, který ale většinou moc neodpovídali tomu co dabér mluví. Pak na konci mise Město Strojů byl monolog Mistra Stavitele najednou s anglickýma titulkama. OK, jen drobnost, ale hned na to následuje úvod mise Doupě Královny, tady už jsou CZ titulky, potíž je v tom, že dabing je originální, anglický. Trochu se obávám co bude následovat. \n\nZkusil jsem dabing pro jistotu přeinstalovat, ale je to stejné. To konec hry není nadabován???"

Astonov 16:03 10.12.2021

"Hm, dabing by měl být na konci český. Omrknu to a dám vědět. Doufám že není víc verzí hry, kde by třeba upravili konec.\n\nCo se titulků týče, tak tam angličtina někde určitě je, a taky i pravopisné chyby aby se neřeklo. Tak jak je tenkrát Mrazík udělal, tak jsem je vložil do hry. Dneska už by to neprošlo.\nPopravdě si celý projekt zaslouží předělat. "

wes_p 00:15 11.7.2013  

"A jak jinak. PERFEKTNÍ práce! Díky!"

wes_p 14:37 6.7.2013  

"Tak už to jede...:- Stačilo to spustit jako správce."

wes_p 14:04 6.7.2013  

"OK, nainstaloval jsem hru z Levelu, ale jak tam dostat tu češtinu? "

Přidat komentář

(používáme Gravatar)

}