Posel Smrti

Fenix ProDabing se rozhodl pomoci nadějnému autorovi povídek Lukáši Konvalinovi a nadabovat jeho povídku na motivy adventurní hry Posel smrti (Black mirror) . Povídka s podtitulem Posel smrti IV má celkem 6 kapitol a je volným pokračováním příběhu této velmi oblíbené adventurní hry. Nejvíce určitě potěší fanoušky, ale příběh je napsán velmi poutavě, proto určitě zaujme i neznalce ...

Obsazení

Vypravěč
Cupido
Adrian Gordon
Mephi
sluha Edward
Cent
Samuel
Elfi
Spooner
Poustevňák
Zak
Méla
Hrobník (útočník na zámku)
Martin
Mark (opravář)
Martin
detektiv Colliere
Zelda
Murray
Lubas
hrobník Mark
Zekinth
William
Gabryš
Ralph
Matt.Murdock
otec Furas
Gabryš
hajný Earl
Zady
Damien
Felix
Armunder
Elfi
Valentina
Merilli
panna Marie
Martina
Lucas
Vox Mortis
Gabija
Lineral
Pietro
Lubas
zdravotní sestra
Daňácka
Bobby
Jáchym

Organizace

Vedoucí projektu
Cupido
Zvukař
Cupido

K poslechu

Kapitola 1

Kapitola 2

Kapitola 3

Kapitola 4

Kapitola 5 - 1.část

Kapitola 5 - 2.část

Kapitola 6

Stáhnout soubor

kompletní mp3 ke stažení ZDE

Archiv (.zip)

Komentáře

FredbearSK 17:33 3.3.2019  

"Pekné spracovanie. "

Jiří Černohorský 19:49 27.12.2018  

"Mám otázku, Vy jste udělali dabing na Black Mirror IV, ale né do hry ? proč jste ho teda dělali ?"

Cupido 21:02 27.12.2018

"Co se týče Black mirror dělali jsme pouze tuto audiopovídku. Nic ohledně her s touto tématikou jsme nedělali a ani se nechystáme dělat. \nTato audiopovídka nemá nic společného s hrou Black mirror IV. Autor psal tuto povídku jako volné pokračování v době, kdy byly pouze 3 díly Black mirror a dal ji označní IV, aby bylo zřejmé volné pokračováním. "

askard 14:42 19.8.2017  

"Ale taková počítačová hra by se šikla"

DOGIXK 09:16 2.8.2017  

"Jak Fénix potvrdil tak posel 5 nebude je mi to líto .."

Mark 00:13 18.1.2017  

"Zdravím chtěl bych se zeptat jestli není nějaký film na způsob posla smrti "

Lastron 12:45 23.12.2016  

"Ahoj fénix proč nechcete dabovat tak velký projekt posel smrti V vím je to hodně kapitol ale váš dabing u čtyřky byl hodně povedený. No kdybyste na té pětce pracovali tak hodně let. Vím je to hodně těžký projekt třeba pět šest tak by to fanouškům nevadilo kdybyste vydali jenom pár kapitol. Jinak posel smrti tady získál asi tisíc fanoušků. Četl jsem kolikrát jste se ktomu vyjadřovali a chápu že to děláte ve volném čase ale jestli jste četli ten román posel smrti V tak musíte vědět že to stojí zato. "

gedrak@seznam.cz 13:33 18.11.2016  

"PŘÍJEMNÝ DEN! Tento vzkaz je srdečným poděkováním pro autora, i tým realizátorů !\nKdysi mi bylo dopřáno poznat příběh POSLA SMRTI a jsem nesmírně rád že za tento mohu konečně poděkovat - a vyslovit radost nad pokračováním příběhu - i jeho krásnou formu.\ngedrak@seznam.cz"

Marek.M.Š. 14:42 29.10.2016  

"Hmm moc pekné počúvam to a pritom sa bojím o hlavného hrdinu, koniec som si zobral tak trochu posvojom no myslel som si že ešte stále leží na nemocničním lôžku ale potom som si uvedomil že ako bi potom vedel čo sa stalo z Valentínou ja som hru nehral a musím uznať že asi naňu i pôjdem inač chcel som sa vám poďakovať za skvelí zážitok a taktiež spisovatelovemu mozgu že dokazal noečo také vymyslieť\n\nNo ale je tu 1 nepríjemnosť ktorá ma doháňala k (šialenstvu) moc dlho hrala tá hudba pri prechode z lokace do inej lokace.\n\nVeľmi pekne dakujem skupine fénix prodabing za tento krásnej zážitok a taktiež spisovatelovi."

Nikola V. 23:53 18.9.2016  

"Dámy a pánové,\nklobouk dolů,\nodvedli jste skvělý kus práce, a obdiv k pisateli, nemám slov, vážně naprosto dokonale navazující, smysluplné pokračování "

Lukaskon 12:07 20.9.2016

"Moc děkuji. Cením si pochvaly a je pravda, že od FPD šlo o skvělý výkon. Další pokračování, tentokrát už jen v knižní podobě můžeš najít zde: http://www.adventurista.cz/?cat=36"

blackjack 19:08 1.9.2016  

"Dohrál jsem celou trilogii a chválím autora že dokázal hezky navázat na počítačovou hru a hezky na konec trojky. A ještě chválím fénix. Četl jsem pětku a ta je dost hororová. Hezky navazuje na čtyřku a bylo by hezké kdyby se fénix pustil do pátého dílu. "

Lukaskon 18:29 3.9.2016

"Děkuji za pochvalu. Snažil jsem se, aby fanfikce hezky navazovala, i když to vzhledem k rozporům v ději trilogie nebylo vždy snadné. K PS V se Fénix už vyjadřoval a pokračovat v audioverzích nechtějí."

Meteoritek 19:40 16.7.2016  

"Manželka to nesnáší, já to žeru. Poslouchám večer při usínání..."

Darkguard 14:32 30.5.2016  

"Ja mám hru posel smrti ll a posel smrti lll "

Gerhart 09:24 30.4.2016  

"Tak toto bola paráda, skutočná definícia hutnej atmosféry, na-dabované pokračovanie by som prijal určite , proste raz nás napadlo, ísť ľahnúť si do postele, a vtedy som si to pustil v tme a tichu, tomu sa hovori sila. Posel smrti je dielo ,ktoré nemá obdobu, už len keď človek počuje tu hudobnú znelku, zvuky, bolo to nostalgické\n\na tak mimo toho ma napadlo, či by niečo obdobné nemohlo vzniknúť na ďalší český klenot, hru Inquisitor, nemá vôbec dabing, pri čom obsahuje obrovské množstvo textu, hra ma tiež silnú dobovú atmosféru, podľa mňa spolu s Daemonicou najviac podobnú Poslovi. Toho inquisitora si viem tiež nejako takto predstaviť, pričom by som prijal aj český dabing do hry, i keď viem ake to je respektíve keď hra neobsahuje ani anglický, ale na druhej strane hre sa po čase dostavil myslím si zaslúžený úspech, len to trošku trvalo. \n\nVšetko dobre. \n\n"

mertlix 12:31 7.4.2016  

"Tak tohle bylo hustý! Líbilo by se mi slyšet další pokračování. "

Mára 13:16 6.12.2015  

"Jsem velkej Fanda posla smrti a toto se vám vážně \nMoc povedlo doufám ze bude pokračování "

Přidat komentář

(používáme Gravatar)

}