Hledá se programátor

Hledá se programátor

Nábor technických poradců a programátorů

Obracíme se na vás, naše fanoušky, kteří nás žádáte o nadabování novějších her.
Největším problémem je nahrazování zvukových souborů. Proto hledáme šikovného programátora, který by se vyznal ve tvorbě instalačních balíčků zvukových souborů do her, někoho, kdo by dokázal ve hrách nahrazovat audio soubory. To obnáší otvírání zabalených zvukových souborů v různých formátech knihoven a zase zpětné vracení souborů do her. A nejen to, uvítali bychom, kdyby uměl poskytovat podporu při přípravě instalačních souborů dabingů do her a taktéž uskutečňoval technický průzkum vhodných her.
Jak ale víte, jsme nekomerční amatérská skupina, nemůžeme vám nabídnout finanční ohodnocení. Co vám ale můžeme slíbit je členství v dobře rozjeté skupině a využití vašeho talentu při práci na zajímavých projektech.
Prosíme, pokud se někdo z mezi vámi najde, velmi rádi ho uvítáme ve svých řadách. Prosím ozvěte se nám v sekci Nábor:
https://fenixprodabing.cz/nabor#technicky_poradce
Obsazení
Dabér
Mephi
Organizace
Vedoucí projektu
David
Novinky k projektu
Hledá se programátor
Hledá se programátor
11.09.2022

Obracíme se na vás, naše fanoušky, kteří nás žádáte o nadabování novějších her. Největším problémem je nahrazování zvukových souborů. Proto hledáme šikovného programátora, který by se vyznal ve tvorbě instalačních balíčků zvukových souborů do her, někoho, kdo by dokázal ve hrách nahrazovat audio soubory. To obnáší otvírání zabalených zvukových souborů v různých formátech knihoven a zase zpětné vracení souborů do her. A nejen to, uvítali bychom, kdyby uměl poskytovat podporu při přípravě instalačních souborů dabingů do her a taktéž uskutečňoval technický průzkum vhodných her. Jak ale víte, jsme nekomerční amatérská skupina, nemůžeme vám nabídnout finanční ohodnocení. Co vám ale můžeme slíbit je členství v dobře rozjeté skupině a využití vašeho talentu při práci na zajímavých projektech. Prosíme, pokud se někdo z mezi vámi najde, velmi rádi ho uvítáme ve svých řadách. Prosím ozvěte se v sekci nábor. Děkujeme.

Nábor

Komentáře

Tento projekt zatím nikdo nekomentoval

Přidat komentář

(používáme Gravatar)