Amnesia: A Machine for Pigs

Amnesia: A Machine for Pigs

Náš svět je stroj. Stroj pro prasata. Hodí se jenom na porážení prasat.

Tvůrci hororů Amnesia: The Dark Descent a Dear Esther přicházejí s novou hororovou hrou z pohledu první osoby. Nová Amnesia vás stáhne do hlubin, kde vládne šílenství, nenasytnost a touha po moci. Zaboří vám rypák pod žebra a zahryzne se do srdce.

Píše se rok 1899

Bohatý průmyslník Oswald Mandus se probouzí ve své posteli, zchvácený horečkou a pronásledovaný sny o zlověstném, pekelném stroji. Horečnaté vzpomínky na katastrofální expedici do Mexika, zkrachovalé sny o příchodu průmyslové utopie, pocity viny a záchvaty tropické nemoci se spojí v jednu ohromnou noční můru. Dům ztichl a země pod ním duní v rytmu jakéhosi ďábelského stroje. Mandus si je jist jedinou věcí: jeho děti jsou ve smrtelném nebezpečí a je na něm, aby je zachránil. (Oficiální text)
Obsazení
Mandus
Bony
Stroj
Zekinth
Profesor
Elfi
Děti
Joop a Teru
Organizace
Vedoucí projektu
Frolda
Zvukař
Zekinth
Novinky k projektu
Amnesia: A Machine for Pigs
Amnesia: A Machine for Pigs
01.10.2014

Rozbalte si náš druhý narozeninový dárek a vydejte se na záchranu dětí ještě dnes! Dabing do hry „Amnesia: Machine for pigs“ se Vás již nemůže dočkat.

Trailer na Amnesia: Machine for Pigs
Trailer na Amnesia: Machine for Pigs
24.09.2014

Už se to blíží. Do dalších Fénixových narozenin zbývá už jen týden. Totiž při této příležitosti hodláme vydat Amensii: Machine for Pigs a abyste se doopravdy těšili, nabízíme Vám už teď malou ochutnávku.

Dabovaný trailer

Komentáře

Lucas
Lucas 22:22 3.11.2017

Ahoj, Fénixi, proč mi váš dabing nejde na krabicovku od gog, mám jen české titulky

Jakub Katana
Jakub Katana 22:27 15.4.2021

Možno Vás ľudia hatujú ale to je preto lebo si tu hru nevedia kúpiť mimochodom dabing som si užil bolo to skvelé

Gorgíí
Gorgíí 16:04 1.6.2017

me to pri instalaci píše toto "program edit_user_cfgs.exe přestal pracovat" a dabing nejde :/

Felda
Felda 08:25 2.6.2017

Je potrebne Amnesiu aspon raz spustit pred instalaciou

Felda
Felda 08:31 2.6.2017

... pripadne si v nastaveniach hry zvolit cestinu rucne (mam taky pocit ze sme budto nahradzali daky insi jazyk ako EN alebo sme vyrabali "vlastny", ten program co zlyhal to nastavil v configu hry na spravny jazyk automaticky, ale na to sa vyzaduje start hry aspon raz aby sa config vytvoril a program to za vas upravil sam )

Elton
Elton 13:01 25.9.2016

ČAU , ČUS ,AHOJ.Mam takovej všeobecnej dotaz :: AMNESIA 1 : je PÁD DO TEMNOTY AMNESIA 2 ?je A Machine for Pigs? AMNESIA 3 ?a 3 má jaký podtitul ?? Nějak se vtom strácim nevim co je jen MOD aco je plnohodny dil.Diky za odpověd .PEACE!! psUBING na pád do temnoty je LUXUS

Zekinth
Zekinth 15:17 25.9.2016

Takže: Amnesia Dark Descent je plnohodnotná hra ke které vyšlo DLC s názvem Justine - obojí jsme opatřili českým dabingem. Amnesia: Machine for Pigs je plnohodnotná hra kterou jsme taktéž opatřili českým dabingem. Amnesia: Penumbra Necrologue je amatéry vytvořené DLC přídavek pro herní trilogii s názvem Penumbra, který běží na Amnesia enginu. To znamená, že pokud si chceš zahrát úplný závěr série Penumbra a dozvědět se co se vlastně stalo a proč, musíš mít nainstalovánu hru Amnesia: Dark Descent. Pokud sérii Penumbra neznáš, mohu vřele doporučit. Původní trilogie vyšla v ČR s oficiálním cz dabingem a DLC s názvem Necrologue běžící na Amnesia enginu jsme českým dabingem opatřili my.

Felda
Felda 15:44 25.9.2016

Mala oprava zekiho - Penumbra: Necrologue je mod primo od tvurcu Penumbry, a jedna se tak o oficialni pokracovani serie Penumbra (4. dil). Spolu s Penumbra: Archaic Twilight (5 dilem) vysli pro Amnesii jako mod.

GalikxD
GalikxD 14:58 3.12.2013

Super, Amnesia: A Machine for Pigs, já jsem už na ten dabing připraven. Jsem si tu hru koupil.

Frajer
Frajer 10:37 29.3.2016

To jsi teda frajer

Martin
Martin 14:14 26.10.2015

dobře stáhl jsem si to mam to v archíve potom jsem to stáhl pak jsem stlačil "konec" a kde to mam ?? hledal jsem to na štarte a nic nenašlo prosím poradte

Martin
Martin 13:00 26.10.2015

nejde to

Red Sparks
Red Sparks 02:47 29.9.2015

Zdravím. Pokud jde o ty texty, ty už ve hře byly. Prvně jsem si toho nevšiml. Váš dabing je super. Měl bych ale jednu výtku. Úplně na konci, když projdu těmi kulatými dveřmi a poté jdu po schodech nahoru, stroj u toho vede monolog. Po instalaci vašeho dabingu však ten monolog začíná o něco později než v originále. Rovněž při závěrečné sekvenci po stisknutí tlačítka, jak vede monolog Mandus, zase začíná dříve než v originále. Ne že by to byl nějak extra velký problém, ale narušuje to to správné rozložení, jestli mi rozumíte.

zekinth
zekinth 22:55 8.10.2015

Jo Sparksi to si holt musíš vybrat. Buťo chceš hrát hru s českým dabingem, nebo ji chceš hrát se správným rozložením. Obojí mít nelze

Red Sparks
Red Sparks 20:16 9.10.2015

Zekinth: V tomhle s tebou nemohu souhlasit. Já jsem to totiž opravil. A jestli mi nevěříš, klidně ti to natočím.

Red Sparks
Red Sparks 23:02 13.8.2015

Překládá vaše čeština i texty? Pokud ne, tak kde by se daly stáhnout české texty? Nikde to nemůžu najít.

Skimi
Skimi 20:50 8.8.2015

Borci pecka mít tuto famozní hru s českým dabingem a ještě k tomu od vás je prostě excelentní. Za pouhý jeden den sem to dohrál,tak moc jsem to žral Děkuji mockrát

sekac
sekac 21:08 19.1.2015

ZELEZNAK
ZELEZNAK 21:43 7.11.2014

THX

Vena
Vena 22:13 16.10.2014

Musím souhlasit s ostatníma . Dabing je skvělý , ale spoustu věcí mi ve hře stále uniká .. Nenašel jsem asi všechny dopisy.. Lidé rozebíranjí o mexiku kde byl Mandus,, já nenašel pomalu jediný dopis.. a je to ho víc.Rozebírají Kouly z Pádu do Temnoty. Taky sem nenašel jedinou čárku o ni ve hře.. Nevíte o nějakých CZ stránkách či článcích kde je nějak podrobně popsanej děj a dopisy atd.. + nějaké zajímavé info ? .. Jinak já hru dohrál 4X a vždy jsem našel jen ty stejné dopisy.. Jo a jinak .. Nevíte někdo o nějaké Kiling Room kdesi v první mapě panství , či druhé .. Také se o ní na Forech baví . ale když otevřu mapu v Level Editoru . Tak tam neni .Prosím děkuji za odpověď . Jinak skvělý dabing doufám že si brousíte zuby na SOMA

Lukaskon
Lukaskon 10:50 17.10.2014

Zkus http://www.adventurista.cz/ Netvrdím, že se mi povedlo zachytit vše, ale dokumenty, které jsem nalezl tam mám popsané. Snad to pomůže

Zekinth
Zekinth 15:28 17.10.2014

Soma vypadá už podle prvních ukázek velmi nadějně ale nevím jestli se pro ni najde čas. Příští rok to určitě nebude.

Vena
Vena 15:05 23.10.2014

Se Somou souhlasím , než-li to uvolní vývojáři , to bude nějaký čas .. a pak Dabing bude taky delší dobu . Věřím že tam bude o dost více dabingu než v Amnesii .. Výhoda pro mě . Možnost tvorby Vlastních map a příběhů ,,, Takže když vemu v potaz autory některých CS do Amnesie.. tak musím říct že se mužeme těšit na skvělá díla ale i na opak skvělé (nebudu řikat co ) .. Další plus pro mě .. Možnost tvorby terénu v editoru a možnost nového Světla a to SLUNCE které bude vrhat dynamické stíny No jsem zvědav.. Ten kdo umí vytvářet oběkty a textury vlastní , tak bude moct udělat cokolikv. Třeba Egyptské hrobky Jinak děkuji za odkaz , podívám se tam

Vena
Vena 15:39 23.10.2014

Nějak jsem moc nepochopil děj ale jako tohle si myslim že je asi tak proncim toho deje .. Je to tak ?Popřípadě , je někde napsanej podrobně děj , o čem to je ? .TAKHLE SEM TO POCHOPIL JÁ. Mandus byl v mexiku kde se inspiroval rituály atd a napadl ho postavit ten stroj... své děti a služebné zabil jako první .. následně si usmyslel že lidi ,hlavně bohatí ničí společnost.. a tak je začal zabijet. pak si do baraků zval lidi kde je nakrmil a poslal spát ..pomocí mechanismu spustil klece na postely a pak je zbavil vnitřností (jídlo pro další lidi co zabil) a přeměňoval postupně v prasata.. takže vlastně chtěl vytvořit takový druh který nepodlíhá emocím a je poslušný . Jak on říká zbavit svět špíný (lidí, emocí , bohatejch, chudejch, potřeba peňěz) ... Chapu to dobře ?

Lukaskon
Lukaskon 14:21 12.10.2014

Opět parádní výkon za který moc děkuji. Ani mne nenapadne hrát někdy Amnesii bez vašeho dabingu, a to platí pro všechny díly. Líbí se mi jedinečný hlas Zekintha i Elfiho, ale snad nejvíc mě dostal parádní hlas dětí.

Zekinth
Zekinth 19:47 12.10.2014

Moc moc děkujeme za pochvalu které si velmi považujeme a která nás moc potěšila.

Minihasis
Minihasis 22:35 5.10.2014

Aa budese hrát hned stahuji taky proč bych si tak skvělí dabing nestahl

Kudi
Kudi 09:45 2.10.2014

Zdravím. Pri dokončovaní inštalácie vyskočí tabuľka "Program edit_user_cfgs.exe prestal pracovat", no cz dabing v hre, za ktorý mimochodom ďakujem, zdá sa funguje aj napriek tomu.

Přidat komentář

(používáme Gravatar)