Locke

Ivan Locke má manželku, dva syny a dobrou práci. Je noc a Locke je na cestě z Birminghamu do Londýna. V autě uskuteční několik důležitých telefonických hovorů, které mu od základu změní život. Hovoří se ženou Katarinou, syny, s bývalou kolegyní Bethan, ale i s šéfem Garethem a kolegou Donalem. Z pozice spolujezdce divák sleduje Lockovu upřímnou, ale i neúprosnou snahu prosadit rozhodnutí, které před několika málo hodinami učinil. Locke pociťuje, co znamená rozdíl mezi nikdy a jednou... Uznávaný scenárista a režisér Steven Knight dokazuje, že k natočení silného snímku „stačí" čtrnáct dní, skvělý herec (excelující Tom Hardy), výborný scénář a malý prostor kabiny auta. Světla podél dálnice dodávají filmu až mystickou atmosféru, která provází Lockův přechod mezi dvěma životy. Neuvěřitelně lidské drama, které v divákovi vyvolává mnoho otázek o vlastních životních postojích, bylo od své premiéry na loňském MFF v Benátkách uvedeno na mnoha filmových festivalech

Obsazení

Locke
Mephi
Katrina
Daňácka
Bethan
Ewitta
Donal
Martin
Gareth
Zekinth
Cassidy
Gabryš
Eddie
Vox
Sean
Dvořka

Organizace

Vedoucí projektu
Gabryš
Režie dabingu
Gabryš
Úprava textu
Gabryš
Zvukař
Zik

Locke s českým dabingem

Ke stažení

Stáhnout ze serveru Ulož.to

Komentáře

Kareem 08:07 6.8.2018  

"Aneb jak totálně zabít film dabingem. Nevěděl jsem, jestli si ze mě někdo dělá srandu. Dabing vážně příšerný. Proč se do takových věcí vůbec pouštíte? To vás nenapadne, že tím můžete taky někomu zkazit film? Ne a ne a ne!!! Jediný vynikající dabing byl Donal. Zbytek byl příšerný. To neslyšíte, když to vypustíte do světa? Vám se to vážně líbí? Radši v čínštině než toto! "

Gabryš 10:34 6.8.2018

"Kareeme, proč tolik rozhořčení ? Vždyť stisknutí jednoho tlačítka tvůj problém snadno řešilo. Přesto jsi poslouchal až tam, kde Martin exceluje. To je dobrá informace. Nevím jestli bys tenhle film vydržel i v té čínštině. Pochopitelně nás tvoje kritika netěší, ale jsme amatéři a v porovnání s profesionály snadno prohráváme. Přesto, jestli tedy dovolíš, budeme dál dělat to co nás baví a pro ty, kteří jsou i \"za to málo\" vděční. Vy ostatní klidně vypněte po prvních větách. "

Psychobolos 02:24 2.1.2018  

"Zajímavé! Asi to byla makačka... "

vodic 14:12 16.7.2017  

"Donal a Eddie jsou opravdu skvěle namluvení. Mohli byste to z fleku dělat profesionálně. Ale Locke se nepovedl. S manželkou jsme to nevydrželi a po pěti minutách jsme museli stáhnout originál. Připadali jsem si jako bychom se vrátili do osmdesátek - něco ve stylu Troškových \"můj bóže, můj bóže\" ."

Divák zo Slovenska 03:11 6.11.2016  

"Klobúk dole, film s dabingom v takejto kvalite sa už dá pozerať a čo je hlavné dokáže aj zaujať. Škoda len že príbehovo ma ten film trošku sklamal, zvlášť na konci, čakal som od toho príbehu viac, nejaké skutočné rozuzlenie. Myslím si, že dabing sa celkovo vydaril, neviem podľa hlasu kto daboval koho, ale ak by som mohol povedať svoj laický názor, povedal by som že niektorí dabéri by sa v niektorých situáciách mohli ešte skúsiť trošičku viac vžiť do svojej úlohy, asi by som čakal trošku iné prejavy emócií v hlase v niektorých situáciách, chýbalo mi tam počuť trošku väčšie emotívne precítenie v hlase v situáciách kedy to bolo vhodné, na druhú stranu som mal pocit že pán kolega pána Lockeho to s emóciami miestami trošku prehnal, ale aspoň bola sranda! Páči sa mi jeho hlas a že sa vie do toho tak vložiť, z jeho hlasu je cítiť nadšenie z dabovania. Celkovo to beriem s nadhľadom pretože som si vedomý že sa nejedná o profesionálny dabing, ale svoj účel podľa mňa splnil nadpriemerne. "

Martin 11:40 6.11.2016

"Velmi děkujeme za takový komentář "

Bozz 17:39 31.10.2016  

" "

Largo22 15:43 24.6.2016  

"Dabing super, jen mě ale mrzí že film+ tenhle film neodvysílal mnohem dříve,\nto by pak jste měli čas na jiné projekty."

lewak 11:10 19.5.2016  

"doprdele co to je???? ten film sem musel vypnout po 10 min...co to kurva je ?????"

Gabryš 13:09 19.5.2016

"Lewaku, udělal jsi dobře! To není film pro debily "

Viktor 13:23 26.3.2016  

"Až na hlavnú postavu ktorej hlas Hardymu nesedel a na sestru s ktorou telefonoval bol váš dabing skvelý. Jednonačne najlepší dabing predviedol borec ktorý daboval Lockeho kolegu na stavbe. To bol profesionálny výkon!! Ďakujem za to!! "

Témos 23:21 16.1.2016  

"Na to že to je amatérský dabing je to dobrý,ale o proti vašim ostatním dabingům je to slabší. Mám takoví pocit že dabér Toma Hardyho se mohl víc sžít s postavou.V některých částech to zní tak něják bez emocí. Ale neberte to něják špatně, vaší práce si vážím a v celku je to slušný dabing, jen jsem čekal trošku víc. "

Gabryš 00:03 17.1.2016

"Témosi,\n ano, děj i text přímo vybízí k tomu aby Locke mluvil emotivně, ale v originále Locke právě emoce tají. Snaží se jednat a mluvit asertivně. Neblázní, nezoufá, nerozčiluje se. Jedině když viní sama sebe, nebo otce. Se všemi ostatními jedná velice klidně. \nPrávě proto je to velmi těžká role a my si myslíme, že se s ní Mephi srovnal velmi dobře. Přesto děkujeme za tvůj komentář. Má oproti jiným aspoň myšlenku "

J.bena 15:30 11.1.2016  

"Jako dabing Locke, kterej namluvili stejní jako Black books... můžu jen říct hrůza a děs, kurnik když něco dělám tak to dělám pořádně... a pokud to neumím tak to ani nedělám. S pozdravem J.bena"

Martin 15:48 11.1.2016

"Děkujeme za pochvalu. Rádi pro Vás v tomto roce nadabujeme další film."

Gabryš 22:04 11.1.2016

"J. bena\njen prosím opatrně ať ti nepraskne céva. Tak fundovaný kritik by nám opravdu, ale opravdu chyběl. "

Mephi 13:28 12.1.2016

"Toto tvrzení bych neviděl jako jednoznačné. Pokud by se dělalo vše jen ve chvíli, kdy je to 100% pořádně, neudělalo by se nic, neb na všem se najdou chyby. \r\nSport by se musel dělat jen vrcholově a ve velmi omezeném množství sportovců. Okresní až státní ligy by se musely zrušit. \r\nNefungovala by ochotnická divadla (a nejen ochotnická).\r\nMuselo by se upustit od mnoha koníčků. \r\nAtd. až po rozpuštění vlády. \r\nNehledě na to, že za mnoho, co není pořádně, platíš nemalé peníze (potraviny, věci denní a i jiné potřeby, .. až po představitele státu a EU)\r\n\r\nNicméně celý tento lidský \"motor\" něco zkoušet a dělat, i když s chybami zapříčinil, že již nesedíme ve studené jeskyni u zamrzlé vody.\r\nA my se nepovažujeme za skupinu dokonalých, ale skupinu lidí, která dělá něco, co ji baví, a když tím uděláme radost i někomu dalšímu, je to super. Nikomu nic nevnucujeme, kdo chce, jistě si rád počká nebo zafinancuje profi dabing. "

PaloNMnV 21:53 4.1.2016  

"Podla mna super nadabované , dik, ste machri... "

Robert 16:27 2.1.2016  

"Sorry, ale je to dost amatérský..."

Martin 16:54 2.1.2016

"...to bude asi tím, že jsme amatéři "

Přidat komentář

(používáme Gravatar)

}