Locke

Locke

Ivan Locke má manželku, dva syny a dobrou práci. Je noc a Locke je na cestě z Birminghamu do Londýna. V autě uskuteční několik důležitých telefonických hovorů, které mu od základu změní život. Hovoří se ženou Katarinou, syny, s bývalou kolegyní Bethan, ale i s šéfem Garethem a kolegou Donalem. Z pozice spolujezdce divák sleduje Lockovu upřímnou, ale i neúprosnou snahu prosadit rozhodnutí, které před několika málo hodinami učinil. Locke pociťuje, co znamená rozdíl mezi nikdy a jednou... Uznávaný scenárista a režisér Steven Knight dokazuje, že k natočení silného snímku „stačí" čtrnáct dní, skvělý herec (excelující Tom Hardy), výborný scénář a malý prostor kabiny auta. Světla podél dálnice dodávají filmu až mystickou atmosféru, která provází Lockův přechod mezi dvěma životy. Neuvěřitelně lidské drama, které v divákovi vyvolává mnoho otázek o vlastních životních postojích, bylo od své premiéry na loňském MFF v Benátkách uvedeno na mnoha filmových festivalech
Obsazení
Locke
Mephi
Katrina
Daňácka
Bethan
Ewitta
Donal
Martin
Gareth
Zekinth
Cassidy
Gabryš
Eddie
Vox
Sean
Dvořka
Organizace
Vedoucí projektu
Gabryš
Režie dabingu
Gabryš
Úprava textu
Gabryš
Zvukař
Zik
Novinky k projektu
Locke
Locke
24.12.2015

Ivan Locke zrovna projíždí Vaším městem....

Locke s českým dabingem

Komentáře

CalisOrel
CalisOrel 11:59 23.7.2023

Díky za skvělí dabing👍 Dodali jste filmu úplně novou atmosféru

David
David 21:02 25.7.2023

Děkujeme za zpětnou vazbu.

Kareem
Kareem 08:07 6.8.2018

Aneb jak totálně zabít film dabingem. Nevěděl jsem, jestli si ze mě někdo dělá srandu. Dabing vážně příšerný. Proč se do takových věcí vůbec pouštíte? To vás nenapadne, že tím můžete taky někomu zkazit film? Ne a ne a ne!!! Jediný vynikající dabing byl Donal. Zbytek byl příšerný. To neslyšíte, když to vypustíte do světa? Vám se to vážně líbí? Radši v čínštině než toto!

Gabryš
Gabryš 10:34 6.8.2018

Kareeme, proč tolik rozhořčení ? Vždyť stisknutí jednoho tlačítka tvůj problém snadno řešilo. Přesto jsi poslouchal až tam, kde Martin exceluje. To je dobrá informace. Nevím jestli bys tenhle film vydržel i v té čínštině. Pochopitelně nás tvoje kritika netěší, ale jsme amatéři a v porovnání s profesionály snadno prohráváme. Přesto, jestli tedy dovolíš, budeme dál dělat to co nás baví a pro ty, kteří jsou i "za to málo" vděční. Vy ostatní klidně vypněte po prvních větách.

Psychobolos
Psychobolos 02:24 2.1.2018

Zajímavé! Asi to byla makačka...

vodic
vodic 14:12 16.7.2017

Donal a Eddie jsou opravdu skvěle namluvení. Mohli byste to z fleku dělat profesionálně. Ale Locke se nepovedl. S manželkou jsme to nevydrželi a po pěti minutách jsme museli stáhnout originál. Připadali jsem si jako bychom se vrátili do osmdesátek - něco ve stylu Troškových "můj bóže, můj bóže" .

Divák zo Slovenska
Divák zo Slovenska 03:11 6.11.2016

Klobúk dole, film s dabingom v takejto kvalite sa už dá pozerať a čo je hlavné dokáže aj zaujať. Škoda len že príbehovo ma ten film trošku sklamal, zvlášť na konci, čakal som od toho príbehu viac, nejaké skutočné rozuzlenie. Myslím si, že dabing sa celkovo vydaril, neviem podľa hlasu kto daboval koho, ale ak by som mohol povedať svoj laický názor, povedal by som že niektorí dabéri by sa v niektorých situáciách mohli ešte skúsiť trošičku viac vžiť do svojej úlohy, asi by som čakal trošku iné prejavy emócií v hlase v niektorých situáciách, chýbalo mi tam počuť trošku väčšie emotívne precítenie v hlase v situáciách kedy to bolo vhodné, na druhú stranu som mal pocit že pán kolega pána Lockeho to s emóciami miestami trošku prehnal, ale aspoň bola sranda! Páči sa mi jeho hlas a že sa vie do toho tak vložiť, z jeho hlasu je cítiť nadšenie z dabovania. Celkovo to beriem s nadhľadom pretože som si vedomý že sa nejedná o profesionálny dabing, ale svoj účel podľa mňa splnil nadpriemerne.

Martin
Martin 11:40 6.11.2016

Velmi děkujeme za takový komentář

Bozz
Bozz 17:39 31.10.2016

Largo22
Largo22 15:43 24.6.2016

Dabing super, jen mě ale mrzí že film+ tenhle film neodvysílal mnohem dříve, to by pak jste měli čas na jiné projekty.

lewak
lewak 11:10 19.5.2016

doprdele co to je???? ten film sem musel vypnout po 10 min...co to kurva je ?????

Gabryš
Gabryš 13:09 19.5.2016

Lewaku, udělal jsi dobře! To není film pro debily

Viktor
Viktor 13:23 26.3.2016

Až na hlavnú postavu ktorej hlas Hardymu nesedel a na sestru s ktorou telefonoval bol váš dabing skvelý. Jednonačne najlepší dabing predviedol borec ktorý daboval Lockeho kolegu na stavbe. To bol profesionálny výkon!! Ďakujem za to!!

Témos
Témos 23:21 16.1.2016

Na to že to je amatérský dabing je to dobrý,ale o proti vašim ostatním dabingům je to slabší. Mám takoví pocit že dabér Toma Hardyho se mohl víc sžít s postavou.V některých částech to zní tak něják bez emocí. Ale neberte to něják špatně, vaší práce si vážím a v celku je to slušný dabing, jen jsem čekal trošku víc.

Gabryš
Gabryš 00:03 17.1.2016

Témosi, ano, děj i text přímo vybízí k tomu aby Locke mluvil emotivně, ale v originále Locke právě emoce tají. Snaží se jednat a mluvit asertivně. Neblázní, nezoufá, nerozčiluje se. Jedině když viní sama sebe, nebo otce. Se všemi ostatními jedná velice klidně. Právě proto je to velmi těžká role a my si myslíme, že se s ní Mephi srovnal velmi dobře. Přesto děkujeme za tvůj komentář. Má oproti jiným aspoň myšlenku

J.bena
J.bena 15:30 11.1.2016

Jako dabing Locke, kterej namluvili stejní jako Black books... můžu jen říct hrůza a děs, kurnik když něco dělám tak to dělám pořádně... a pokud to neumím tak to ani nedělám. S pozdravem J.bena

Martin
Martin 15:48 11.1.2016

Děkujeme za pochvalu. Rádi pro Vás v tomto roce nadabujeme další film.

Gabryš
Gabryš 22:04 11.1.2016

J. bena jen prosím opatrně ať ti nepraskne céva. Tak fundovaný kritik by nám opravdu, ale opravdu chyběl.

Mephi
Mephi 13:28 12.1.2016

Toto tvrzení bych neviděl jako jednoznačné. Pokud by se dělalo vše jen ve chvíli, kdy je to 100% pořádně, neudělalo by se nic, neb na všem se najdou chyby. Sport by se musel dělat jen vrcholově a ve velmi omezeném množství sportovců. Okresní až státní ligy by se musely zrušit. Nefungovala by ochotnická divadla (a nejen ochotnická). Muselo by se upustit od mnoha koníčků. Atd. až po rozpuštění vlády. Nehledě na to, že za mnoho, co není pořádně, platíš nemalé peníze (potraviny, věci denní a i jiné potřeby, .. až po představitele státu a EU) Nicméně celý tento lidský "motor" něco zkoušet a dělat, i když s chybami zapříčinil, že již nesedíme ve studené jeskyni u zamrzlé vody. A my se nepovažujeme za skupinu dokonalých, ale skupinu lidí, která dělá něco, co ji baví, a když tím uděláme radost i někomu dalšímu, je to super. Nikomu nic nevnucujeme, kdo chce, jistě si rád počká nebo zafinancuje profi dabing.

PaloNMnV
PaloNMnV 21:53 4.1.2016

Podla mna super nadabované , dik, ste machri...

Robert
Robert 16:27 2.1.2016

Sorry, ale je to dost amatérský...

Martin
Martin 16:54 2.1.2016

...to bude asi tím, že jsme amatéři

Přidat komentář

(používáme Gravatar)