Elephants Dream

Elephants Dream

Krátkometrážní film s proklatě dobrou animací. Graficky znázorněné myšlenkové prostředí, které je jakýmsi virtuálním prostorem. Dva hrdinové Prog (starší, zkušenější) a Emon (mladý, nedůvěřivý) procházejí tímto nasimulovaným světem, který je tvořen především v představách Prooga. Jak jeho myšlenku bude sdílet mladý Emon? Film byl vytvořen jako "open source" několika dobrovolníky za požitá programu Blender. V tomto programu byl vytvořen i film Sintel, který jsme rovněž dabovali.
Obsazení
Prog
Mephi
Emon
Vox
Organizace
Vedoucí
Vox
Zvukař
Vox
Novinky k projektu
Elephants dream
Elephants dream
22.07.2013

Po čase Vám znovu přinášíme další specialitu ze světa krátkých animovaných filmů. Jedná se o desetiminutový snímek Elephants Dream, který byl vytvořen týmem nadšenců v programu Blender. Už při prvním promítání, mezi členy Fénixu, vznikla spousta názorů na vysvětlení tohoto snímku. Jak si ho vysvětlujete vy? Napište nám do komentářů :)

Elephants Dream

Komentáře

Gvizdo
Gvizdo 18:31 23.7.2013

Ja som skvor na štyl kde sa môžem odreagovať a nie sa veľmi zamyšľať ale ako ku vašemu dabyngu klobuk dole ako vždy prvotriedna praca.

Gvizdo
Gvizdo 16:45 23.7.2013

No už to fachčí ale zmysel tej zlataniny mi unikol nemalo to hlavu ani pätu mohli ste predabovať niečo ine.

Vox
Vox 17:44 23.7.2013

Tak ďakujem Nějaký smysl to musí mít, když se nad tím nadřela spousta lidí, spousty hodin. Jen to není tak přímočaré jako ostatní snímky

Přidat komentář

(používáme Gravatar)