Dotazy

Zde nám můžete zanechat své dotazy, komentáře a připomínky a my se pokusíme na ně reagovat v co nejkratší době. Upozornění: Odpověď nemusí přijít ihned, protože někdy musí správce sehnat odpověď od vedoucího projektu. Děkujeme za pochopení.

Eduard

Ahoj kdy bude video herní promo 2020 ?

Martin: ahoj, už velmi brzy :-)
Adam

Bolo by možné nadabovať "Beastars" (seriál). Ďakujem za odpoveď!

David: Děkujeme za tip. Zvážíme to.
Adam

Dobrý deň. Plánujete aj preklad na HalfLife: Alyx? Ďakujem! :)

David: Dobrý den, my děláme do her pouze dabing, nikoliv překlad. Tento projekt máme již na seznamu, ale teď na to nemáme kapacity. Máme několik dalších projektů, které teď dáváme přednost. Děkujeme za pochopení.
Dzem201

bude i dabing na outlast 2

Martin: Nebude
zzz

Můžu se zeptat bude někdy v plánu Soldier of fortune 3 ?

David: Aktuálně dabujeme Soldier of Fortune 2: Double Helix, takže zda bude někdy v plánu Silider of fortune 3 aktuálně nedokážeme říci. Máme naplánovaných her na 2 roky dopředu.
arkansas

Ahoj chci se zeptat budete dělat někdy v budoucnosti i trine 2 a 3 a také 4

Martin: Ahoj, zatím to neplánujeme
Starsoul

Zdravím a přináším zajímavý návrh, teda pro fandy vetřelce. Dabingů na hry máte evidentně dost, tak co zkusit nadabovat sedmidílný animovaný seriál podle hry Alien: Isolation Digital Series. Je to sedm asi desetiminutových epizod, které byly před víc jak rokem uvolněny zdarma. (https://www.kinobox.cz/video/16340-alien-isolation-digital-series-epizoda-1)

David: Děkujeme za návrh. Zvážíme to.
zzz

Hustě vy budete dabovat střílečky máte na seznamu i COD 2 a jestli ne dvojku tak čtyřku oni jsou ty další díly už moc krátký.

Martin: COD 2 už dělat nebudeme...a další také ne..je to moc pracné
Eduard

Kdy obnovíte sekci připravujeme a kdy bychom se mohli dočkat dvojky future of soldier ?

Martin: Sekce aktualizována. Druhý díl Soldiera bude až ve druhé půlce roku.
Eduard

Ahoj Fenix omrknete hru plague tale innoncence je to dobrá hra za období moru. Hrajete za děti po kterých jde inkvize. Hra má cz titulky a není tam moc postav omrknete jí prosím. Hodně lidí ji mijí ale neví jak je ta hra dobrá a o co přichází. Vím profesionálové se na dabing nehodí.

David: Aktuálně máme o hry postaráno na cca 2 roky.
zeptám se

A co ta hra shadow of silesia to je RPG a nebo rovnou adventura? A vyjde tenhle rok?

Martin: Nevíme. Je to externí projekt. My děláme pouze dabing. S hrou samotnou nemáme nic společného. Musíte kontaktovat autora hry.
Můžu se zeptat

Výjde tenhle měsíc nějaká hra s vaším dabingem a nebo to máte v plánu na Únor. A komunikovali jste už s tvůrci someday you will return. Váš dabing by se do hry hodil, pokud nebudou chtít profíky.

Martin: Další hra vyjde asi v únoru. Nepotřebujeme ted s nikým komunikovat. Máme rozdělané hry na dva roky dopředu.
Fox

Zdravím objevil jsem na youtube "Dust" (https://www.youtube.com/c/watchdust/videos) mají tam suprove Sci-fi filmečky ale fakt mega suproví . Asi byste něco nenadabovaly ? PS : Jenom jsem to zkusil že se zeptám :) tak my netrhejte hlavu hned

David: Děkujeme za návrh.
zeptám se

Ahoj fenix omrknete prosím hru alien Isolation je to hra s tím vetřelcem který jde po vás. A nebo alien vs predátor hru.

David: Aktuálně máme o hry postaráno.
Ríša

Zdravím Fínixáky, chtěl bych se zeptat v jaké fazi je překlad SNL nebo za jak dlouho se mužu dočkat prvních skečů. S pozdravem a díky.

Martin: Dobrý den, první díl vydáme hned 1.1.2021
Adam

Dobrý deň. Plánujete dokončiť dabing na Black Mesu? A ak áno, je možné aj nadabovať "Black Mesa - 1.0 Gameplay Launch Trailer"? Ďakujem :)

Martin: Dobrý den, ano na STEAM verzi Black Mesa děláme nový dabing. Až přijde správný čas, vydáme Trailer :-)
zzz

Ahoj Fenix stihnete udělat tenhle rok ještě jeden díl Očistony? Tenhle seriál přirostl nějak k srdci.

Martin: Ahoj, ANO, poslední díl série vydáme 25.12.
Martin

Fénix uděláš kanál na dabérství eddsworld. Eddsworld jsou britští animátoři, kteří začali natacet od roku 2006 nebo nějak tak. Tenhle kanál založil edd gould který v roce 2012 zemřel na leukemii. Sále má na světě přátele, kteří to za něj vzali. Jmenují se Tom a Matt. Eddsworld mělo a má úspěch do teď. Po smrti edd gulda to za něj převezme tom v roce 2016 tom skončí, ale v roce 2020 jde na scénu Matt. Takže furt ještě pokračují. Musím říct, že vy si aspoň na dabingu dáváte záležet, než od těch studentů. Byl bych rád. Kdyby jste ty videa na dabovali, protože jste nejlepší. Martin

Martin: Děkujeme za přízeň, ale bohužel. Tento seriál zatím neplánujeme dabovat.
zzz

Ahoj uděláte prosím na vánoce další souboj superpadouchů souboj s Oskarem nato už čekám půl roku.

Martin: ahoj. zatím to neplánujeme.
Daniel B.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by jste udělali dabing na https://www.csfd.cz/film/46420-i-spit-on-your-grave-iii-vengeance-is-mine/prehled/

Martin: Dobrý den, hrané velké filmy už neděláme. Zkuste se obrátit na profíky